Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ÇANKAYA İNŞAAT 32 yıldır inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiği projelerde güvenirliliğini kanıtlamıştır. Sayısız konut, eğitim, ticari ve sosyal tesis projelerine imzasını atmıştır. Günümüze kadar kamu ve özel sektör kuruluşlarına ana ve alt yüklenici olarak gerçekleştirdiği projeler ile temel faaliyet alanı olan inşaat ve taahhüt sektöründe haklı pay sahibi olmuştur.

ÇANKAYA İNŞAAT, 32 yıllık derin sektörel deneyim ve tecrübesini; gerçekleştirdiği her projede, üretim bilinci, katma değer ve işletme kültürü oluşturarak kanıtlamış; “değer yaratma” misyonu ile hareket etmiştir.

“Kalite-Zaman-Maliyet” üçlemesini ana ilke benimseyerek; mimari standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşaat teknikleri ve sanatına uygun bicimde, çok sayıda projeyi başarı ile tamamlamıştır. Türkiye’de çağdaş mimari ile çevre dostu modern yasam birlikteliğini destekleyen projelere imza atmak amacıyla derin deneyimini yenilikçi is modelleri ile tariflemekte; proje ve üretim konusunda uzman ekibi çözüm ortaklarıyla işbirliği içerisinde dünya standartlarını uygulamaktadır.

Şirketimiz yurtdışı inşaat piyasalarını da takip etmekte olup; çok uluslu projelerde yer alabileceğinin farkındadır, bu amaçla iş geliştirme projelerimiz devam etmektedir hâlihazırda Azerbaycan ve Rusya’da yerel partnerlerle işbirliği görüşmeleri devam etmektedir. Yurtiçi projelerimizde ki deneyim ve başarılarımız enternasyonal pazarlar için gelecek hedeflerimiz olmuştur.